Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu

Kent Değerleme, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ nun 07.04.2011 tarih ve 4150 Sayılı Kararı ile bankalara; “gayrimenkul, gayrimenkul projesi ve bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlenmesi” yetkisi ile Kurul Listesine alınmıştır.

Kent Değerleme, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu' nun ‘Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi Ve Faaliyetleri Hakkındaki Yönetmelik’ hükümleri çerçevesinde, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ nun 07.04.2011 tarih ve 4150 Sayılı Kararı ile bankalara; “gayrimenkul, gayrimenkul projesi ve bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlenmesi” yetkisi ile Kurul Listesine alınmıştır. 

 

KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.,Kent,Değerleme,Bankacılık,Düzenleme,ve,Denetleme,Kurulu’,nun,07.04.2011,tarih,ve,4150,Sayılı,Kararı,ile,bankalara;,“gayrimenkul,gayrimenkul,projesi,ve,bir,gayrimenkule,bağlı,hak,ve,faydaların,değerlenmesi”,yetkisi,ile,Kurul,Listesine,alınmıştır.,Kent,Değerleme,Bankacılık,Düzenleme,ve,Denetleme,Kurulu',nun,‘Bankalara,Değerleme,Hizmeti,Verecek,Kuruluşların,Yetkilendirilmesi,Ve,Faaliyetleri,Hakkındaki,Yönetmelik’,hükümleri,çerçevesinde,Bankacılık,Düzenleme,ve,Denetleme,Kurulu&rsqu KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Kent Değerleme, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ nun 07.04.2011 tarih ve 4150 Sayılı Kararı ile bankalara; “gayrimenkul, gayrimenkul projesi ve bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlenmesi” yetkisi ile Kurul Listesine alınmıştır. Kent Değerleme Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu' nun ‘Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi Ve Faaliyetleri Hakkındaki Yönetmelik’ hükümleri çerçevesinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu&rsqu