Değerleme & Danışmanlık

Firmamız, talep sahiplerinin amaçlarına yönelik olarak; uluslar arası değerleme ilkeleri doğrultusunda değerleme, gayrimenkule yönelik olarak farklı alanlarda proje ve yatırım danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

Firmamız, talep sahiplerinin amaçlarına yönelik olarak; uluslar arası değerleme ilkeleri doğrultusunda değerleme, gayrimenkule yönelik olarak farklı alanlarda proje ve yatırım danışmanlığı konularında hizmet vermektedir. Bu amaçlara yönelik olarak sürdürdüğümüz faaliyetler BASEL II ve Türk Ticaret Kanunu değişlikliği gibi yeni finansal düzenlemelerde dikkate alınarak, konusunda uzman ve bu konudaki gerekli bilgi ve birikime sahip uzmanlarca gerçekleştirilir.

KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Değerleme & Danışmanlık KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.,Firmamız,talep,sahiplerinin,amaçlarına,yönelik,olarak;,uluslar,arası,değerleme,ilkeleri,doğrultusunda,değerleme,gayrimenkule,yönelik,olarak,farklı,alanlarda,proje,ve,yatırım,danışmanlığı,konularında,hizmet,vermektedir.,Firmamız,talep,sahiplerinin,amaçlarına,yönelik,olarak;,uluslar,arası,değerleme,ilkeleri,doğrultusunda,değerleme,gayrimenkule,yönelik,olarak,farklı,alanlarda,proje,ve,yatırım,danışmanlığı,konularında,hizmet,vermektedir,Bu,amaçlara,yönelik,olarak,sürd&u KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Firmamız, talep sahiplerinin amaçlarına yönelik olarak; uluslar arası değerleme ilkeleri doğrultusunda değerleme, gayrimenkule yönelik olarak farklı alanlarda proje ve yatırım danışmanlığı konularında hizmet vermektedir. Firmamız talep sahiplerinin amaçlarına yönelik olarak; uluslar arası değerleme ilkeleri doğrultusunda değerleme gayrimenkule yönelik olarak farklı alanlarda proje ve yatırım danışmanlığı konularında hizmet vermektedir Bu amaçlara yönelik olarak sürd&u