Değerleme Hizmetlerimiz

Genel merkez ofisi Ankara' da bulunan şirketimizin, İstanbul Bölge Müdürlüğü nezdinde, Türkiye' nin her ilinde, Gayrimenkul, Kentsel Dönüşüm ve bunlara bağlı Haklar için değerleme ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş; kurucularının gayrimenkul sektöründeki 20 yıllı aşan bilgi ve birikimleri, yerinde doğru çözüm ortaklıkları, nitelikli danışman kadrosu,  uzman teknik ve deneyimli kadroları güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, Türkiye çapında yaygın ve deneyimli değerleme uzmanları ile kaliteli hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı hedeflemekte, kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemektedir.

Şirketimiz 45 kadrolu personeli ve aktif olarak 200 sözleşmeli çözüm ortaklarımız vasıtasıyla temsil ve hizmet sunma kapasitesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Değerleme Hizmetlerimiz KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.,Genel,merkez,ofisi,Ankara',da,bulunan,şirketimizin,İstanbul,Bölge,Müdürlüğü,nezdinde,Türkiye',nin,her,ilinde,Gayrimenkul,Kentsel,Dönüşüm,ve,bunlara,bağlı,Haklar,için,değerleme,ve,danışmanlık,hizmetlerini,vermektedir.,Kent,Kurumsal,Gayrimenkul,Değerleme,ve,Danışmanlık,AŞ;,kurucularının,gayrimenkul,sektöründeki,20,yıllı,aşan,bilgi,ve,birikimleri,yerinde,doğru,çözüm,ortaklıkları,nitelikli,danışman,kadrosu,uzman,teknik,ve,deneyimli,kadroları,güçlü,teknoloji KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Genel merkez ofisi Ankara' da bulunan şirketimizin, İstanbul Bölge Müdürlüğü nezdinde, Türkiye' nin her ilinde, Gayrimenkul, Kentsel Dönüşüm ve bunlara bağlı Haklar için değerleme ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Kent Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ; kurucularının gayrimenkul sektöründeki 20 yıllı aşan bilgi ve birikimleri yerinde doğru çözüm ortaklıkları nitelikli danışman kadrosu uzman teknik ve deneyimli kadroları güçlü teknoloji