Değerleme Standartlarımız

Yoğun iletişim ve sürekli mesleki gelişim ilkelerinin esas alınması sonucu, büyük titizlikle oluşturulan temsilcilik sistemimizde yer alan temsilcilerimiz ile işbirliğimiz temsilcilikten öte tam anlamı ile iş ortaklığı esasına dayanmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme hizmet kalitesinin sadece bilgi ve tecrübe ile değil hizmet verilen bölgeyi tanımak ve hızlı hizmet sunabilmek olduğundan hareketle değerleme sektöründe en az hizmet kalitesi kadar, güçlü temsilcilik ağının öneminin bilincinde olan şirketimiz, Türkiye genelinde tesis ettiği temsilcilikler vasıtası ile hizmetin müşterileri ile kesintisiz buluşmasını sağlamaktadır.

 

Yoğun iletişim ve sürekli mesleki gelişim ilkelerinin esas alınması sonucu, büyük titizlikle oluşturulan temsilcilik sistemimizde yer alan temsilcilerimiz ile işbirliğimiz temsilcilikten öte tam anlamı ile iş ortaklığı esasına dayanmaktadır. Temsilcilerini bir parçası olarak gören şirketimiz, müşteri odaklı çalışmayı, sektörünü yakından tanımayı, her alanda verimliliği ve açık iletişimi hedeflemekte, nitelikli, bilgili, dinamik ve motivasyonu yüksek personele sahip, sürekli gelişen teknolojiyi iyi kullanmayı benimsemiş temsilcilerle iş ortaklığı içinde olmayı ilke edinmiştir.

 

 

KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Değerleme Standartlarımız KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.,Yoğun,iletişim,ve,sürekli,mesleki,gelişim,ilkelerinin,esas,alınması,sonucu,büyük,titizlikle,oluşturulan,temsilcilik,sistemimizde,yer,alan,temsilcilerimiz,ile,işbirliğimiz,temsilcilikten,öte,tam,anlamı,ile,iş,ortaklığı,esasına,dayanmaktadır.,Gayrimenkul,Değerleme,hizmet,kalitesinin,sadece,bilgi,ve,tecrübe,ile,değil,hizmet,verilen,bölgeyi,tanımak,ve,hızlı,hizmet,sunabilmek,olduğundan,hareketle,değerleme,sektöründe,en,az,hizmet,kalitesi,kadar,güçlü,temsilcilik,ağının,öneminin,bilincinde, KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. Yoğun iletişim ve sürekli mesleki gelişim ilkelerinin esas alınması sonucu, büyük titizlikle oluşturulan temsilcilik sistemimizde yer alan temsilcilerimiz ile işbirliğimiz temsilcilikten öte tam anlamı ile iş ortaklığı esasına dayanmaktadır. Gayrimenkul Değerleme hizmet kalitesinin sadece bilgi ve tecrübe ile değil hizmet verilen bölgeyi tanımak ve hızlı hizmet sunabilmek olduğundan hareketle değerleme sektöründe en az hizmet kalitesi kadar güçlü temsilcilik ağının öneminin bilincinde