Misyon ve Vizyon
Vizyonumuz, Misyonumuz

Vizyonumuz;

Hacmi hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektörü içerisinde bulunan ve önemini artan bir ivme doğrultusunda kazanmakta olan gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyet alanlarında değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin takip etmek ve sektörde öncü firmalar arasında yer almaktır.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre güvenilir, deneyimli, yetkin ve lisanslı uzman Mimar, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Şehir Plancısı, Gemi İnşaat Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Makine Mühendisi ve Ekonomistlerden oluşan personel kadromuzdan aldığımız güç ile hızlı ve yaratıcı stratejilerle, güvenilir ve bilimsel yaklaşımlar ile şirket amaç ve ilkelerimiz doğrultusunda bağımsız, tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul, bina, dükkan, ofis değerlemesi, bağ evi, arsa, tarla

Güneş enerji tesisi, rüzgar enerji tesisi, hidroelektrik santrali değerlemesi

Üniversite, tiyatro, bakım evi, hastane değerleme

Kent Değerleme, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ nun 07.04.2011 tarih ve 4150 Sayılı Kararı ile bankalara; “gayrimenkul, gayrimenkul projesi ve bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlenmesi” yetkisi ile Kurul Listesine alınmıştır.

Fabrika, sanayi tesisi, imalathane, depo, organize sanayi bölgeleri

Kent Değerleme, Sermaye Piyasası Kurulu’ nun 26.07.2010 tarih ve B.02.SPK.0.15-709/686 Sayılı yazısı ile Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Şirketleri listesine alınmıştır.

Misyon ve Vizyon SPK ve BDDK lisanslı Kent Değerleme Türkiye'nin her yerinde gayrimenkul değerleme, konut değerleme, kentsel dönüşüm değerleme, avm değerleme, fabrika değerleme, otel değerleme, benzin (akaryakıt) istasyonu değerleme, arsa, arazi değerleme ve kamulaştırmaya esas bedel tespitine ilişkin taşınmaz değerleme raporları hazırlamaktadır. KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş.,gayrimenkul değerleme, değerleme, spk, konut değerleme, fabrika değerleme, evimin değeri, ekspertiz, ekspertiz raporu, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanlığı, benzinlik değerleme, değerleme raporu, spk lisanslı firmalar, kamulaştırma, misyon, vizyon KENT KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. SPK ve BDDK lisanslı Kent Değerleme Türkiye'nin her yerinde gayrimenkul değerleme, konut değerleme, kentsel dönüşüm değerleme, avm değerleme, fabrika değerleme, otel değerleme, benzin (akaryakıt) istasyonu değerleme, arsa, arazi değerleme ve kamulaştırmaya esas bedel tespitine ilişkin taşınmaz değerleme raporları hazırlamaktadır.